Uudised

Logod

Kelnase ja Leppneeme sadamad saavad uued kodulehed ja online ilmajaamad

Helsingi paadimessil esitleti 15.02 „30 MILES“(30 MIILI) projekti, mille raames arendatakse Eesti ja Soome ida-poolseid sadamaid. Projekt hõlmab ka Kelnase ning Leppneeme sadamat. Soome lahe idaosa sadamate arendamiseks loodud rahvusvaheline koostööprojektis    „30 MILES“(30 MIILI)osalevad kuus Soome ja kuus Eesti sadamat. Projekti eesmärgiks on ühtlustada teenindustaset, sadamate turvalisust ja kasutusmugavust. 30 MIILI projekti tulemuseks on kvaliteetne väikesadamate ring iga 30 miili tagant ümber Soome lahe.

Loe veel »

piknikup2ev-v2ljast

Isamaaline piknikupäev 20. augustil!

Viimsi Ettevõtlike Daamide Assotsiatsioon on algatanud juba mitu kena traditsiooni, mis Viimsi elu  rikastavad ja kogukonda ühendavad. Viimsi Aasta Naise austamistseremoonia tõstab igal kevadel aupaistesse võrratud Viimsi naised, kelle tegemised viimsilastele silma on hakanud. Viimsi Taluturg, kus kohalik rahvas saab end tervisliku ja värske kodumaise kraamiga varustada, sai loodud  Veda eestvedamisel. Nüüd siis alustame uue toreda ettevõtmisega – pargipiknik isamaalises meeleolus taasiseseisvumispäeval! Et saaksime ennast hoolitsetud looduses – pargimiljöös - tunda rõõmsa ja ühtehoidvana, kinnitada üheskoos enestele ja teistele, et Eesti Vabariik – see oleme meie! Kui poleks rahvast, poleks riiki.

Loe veel »

83

Teistmoodi sünnipäevapidu Viimsis

Kui tavapäraselt on analoogsete veebilehtede eesmärk tutvustada piirkonda väljapoole, meelitada turiste ja olla atraktiivne, siis Visitviimsi  esmane eesmärk on hoopis teine -  meie tahame, et just kohalik viimsilane õpiks oma kodukohta paremini tundma.

Loe veel »

viimsi_kohvikutepäevad_283x121_5mmbl-page-001

VIIMSI KOHVIKUTE PÄEV

KOHVIKUTE REGISTREERIMINE ON ALANUD! Ühepäevakohviku registreerimiseks saada 30. juuniks kohviku nimi ja täpne aadress, kirjeldus ja mõned fotod meiliaadressile info@visitviimsi.com Samuti lisa kohaliku vastutaja nimi ja kontaktid, et saaksime teiega ühendust võtta. Viimsi kohvikute päev on üks osa 30-31.juulil toimuvast Rannarahva Festivalist, mille eesmärk on kasvada suureks viimsilaste peoks. Seega kutsuma üles ka kõiki teisi juba tegutsevaid kohalikke ettevõtmisi Rannarahva Festivalil kaasa lööma, uksi avama, eriprogramme ja tegevusi pakkuma ning lihtsalt tavapärasest veidi meeleolukamad olema! KOhvikute päeva korraldavad Visitviimsi.com ja Viimsi vallavalitsus

Loe veel »