Korralda üritus

300_200_false_true_3c7451af4b749dc8408ade853e4a6253

FK Arena lasermängud ja seiklustoad

Rohuneeme tee 1, Haabneeme, 74001 Harju maakond, Estonia | Näita kaardil

FK Arena pakub põnevat tegevust kõigile vanusegruppidele.

Loe veel »

Sõjamuuseum sünnipäev

Isamaalised sünnipäevad Sõjamuuseumis

Eesti Sõjamuuseum - Kindral Laidoneri Muuseum, Viimsi, Viimsi Parish, Estonia | Näita kaardil

Eesti Sõjamuuseumis saab lastele korraldada  toredaid isamaalisi sünnipäevapidusid. 2-tunnise peo hind on 60€. Külalisi, kes programmis osalevad,  saab kutsuda kuni 10.

Loe veel »

klaarsus 1

Klaarsuse kristallistuudio

Taluranna põik 3, Haabneeme, Viimsi Parish, Estonia | Näita kaardil

Klaarsuse kristallistuudiosse on oodatud kõik, kes soovivad poolvääriskivide (kristallide) maailmaga tutvust teha või kes on kristallidega juba tuttavad.

Loe veel »

kuul_viimsi_

KU:LSA:L Viimsi Bowlingu- ja piljardiklubi

Sõpruse tee 15, Haabneeme, Estonia | Näita kaardil

Viimsi Kuulsaalis on mängijate käsutuses 8 bowlingurada, 10 piljardi- ja 2 snuukeri lauda ning avatud vaatega lounge-baar, mahutades kuni 200 inimest. Rõõmustamiseks on põhjust ka väikelaste vanematel - oleme loonud kõrvale MUUUV Seiklusmaa, kus samal ajal kui lapsevanemad bowlingurajal punkte püüavad, saavad nende väikesed järeltulijad lõbusalt mängida. Viimsi Kuulsaal sobib suurepäraselt sünnipäevade pidamiseks, koolidele, lasteaedadele mängupäevade korraldamiseks, firmadele jõulupidude ja muude ürituste pidamiseks - oodatud on kõik seltskonnad!

Loe veel »

11891156_1026471927376433_6118242250836442182_n_

MUUV Viimsi Seiklusmaa

Sõpruse tee 15, Haabneeme, Estonia | Näita kaardil

MUUV Viimsi Seiklusmaal on põnevat tegevust pakkuda nii väiksematele kui ka suurematele, avastamist peaks jätkuma pikemalt. Ronimisradadel ja võrkpüramiidil katseta oma jõudu ja oskusi, hulla poroloonbasseinis või batuudialal, liu- ja ronimistorud, saladuslikud kookon pesakiigud, erinevad interaktiivsed mängud ja palju muud toredat on mänguhimulisi lapsi ootamas. MUUUV-s saab loomulikult pidada ka laste sünnipäevi või muid lasteüritusi. Selleks on 5 lustlikku erivärvilist maja, keskuses on olemas ka köök, et soovijad saaksid vajadusel toidust uut energiat ammutada.

Loe veel »

sünnipäev harmoonikum

Noorte daamide peod

Harmoonikum OÜ, Pargi tee, Viimsi, Viimsi Parish, Estonia | Näita kaardil

Kui on soov sünnipäevaks korraldada natuke teistmoodi pidu, kus külalistele ka mõni uus oskus selgeks õpetatakse,  siis tule Harmoonikumi! Eriti sobilik on meie juures pidada noorte neidude sünnipäevasid, sest just neile on meie repertuaaris kõige tarvilikumaid oskusi ja daamiks sirgumiseks vajalikke näpunäiteid.

Loe veel »

Vabaõhumuuseum pidu

Sünnipäev päikeses, vihmas, tormis või tuules ehk vägev pidu mererannas.

Rohuneeme tee 51, Pringi, Viimsi Parish, Estonia | Näita kaardil

Viimsi Vabaõhumuuseum on justkui loodud mõnusaks sünnipäevaseikluseks. Ruumi on nii palju, et kutsu kokku või terve küla! Ilm on alati hea, lihtsalt riided tuleb õiged valida.

Loe veel »

Metsa sünnipäev

Sünnipäevad koos metsaga

Tädu metsanduslik õpperada (RMK), Lubja, Viimsi Parish, Estonia | Näita kaardil

Sünnipäevi on hea pidada koos metsaga! Kui tavaliselt tulevad külalised sulle külla, siis seekord tulete kõik hoopis metsale külla! Tegusatele noortele ei jää ka metsas ruumi väheks – palju on uurimist, palju on puurimist.

Loe veel »

Rannarahva muuseum pidu

Sünnipäevad merede kuningriigis

Nurme tee 3, Pringi, Viimsi Parish, Estonia | Näita kaardil

Rannarahva muuseumi mereteemaline mängutuba on justkui võlumaa, kus kehastumine merineitsiks või merede hirmuks sujub märgatavalt paremini, kui kodus katsetades.

Loe veel »

Piste

Sünnipäevad pärlite keskel

Viimsi Kaubanduskeskus, Haabneeme, Estonia | Näita kaardil

Kas tead, et Viimsis asub üks tõeline pärliparadiis? Kauplus-salongis Piste Viimsi Kaubanduskeskuse II korrusel saad koos sõpradega pärleid ritta veeretada, poolvääriskividest ehteid meisterdada, väga vajaliku aga ka väga kauni helkuri valmistada.

Loe veel »

Prangli sünnipäev

Sünnipäevaks saarele!

Prangli, Viimsi Parish, Estonia | Näita kaardil

Miks mitte kutsuda oma külalised seekord hoopis päevareisile Prangli saarele? Hommikul sõidame Leppneemest üheskoos laevaga välja ja õhtul tagasi, sinna vahele jääb aga hulk toredaid tunde Eesti ühel erilisemal väikesaarel.

Loe veel »

Tort Lavendel

Telli teistmoodi sünnipäevatort!

Viimsi Keskus, Sõpruse tee, Haabneeme, Estonia | Näita kaardil

Delicato kohviku tordimeistrid joonistavad tortidele peale šokolaadiga. Ei kasuta toiduvärve ja valmistavad ka jahuvabasid torte. Eritellimustortide hind on 21.-/kg. Tellimise telefon 56 296 946, elina@delicato.ee Lavendli kohviku kondiitrid valmistavad erinevaid torte vastavalt kliendi soovile. Kõik küpsetised taignast täidiseni valmivad kohapeal, kasutatakse vaid parimat toorainet. Küsi pakkumist catering@lavendlipood.ee

Loe veel »

15780679_1831273947160665_3805217475406311421_n

Viimsi Keskus

Sõpruse tee 15, Haabneeme, Viimsi Parish, Estonia | Näita kaardil

Viimsi suurim kauba- ja meelelahutuskeskus.

Loe veel »