Tanja, Nele-Liis Vaiksoo, Marta Laan ”Kiiksuga jõulud”

Kuupäev:
25. detsember
Kellaaeg:
19:00 – 20:20
Sündmuspaik:
Viimsi Huvikeskus | Näita kaardil
Telefon:
+3726028838
E-post:
viimsi@huvikeskus.ee
tanja,nele-liis, marta jõulukontsert

TANJA, NELE-LIIS VAIKSOO ja MARTA LAAN - “Kiiksuga jõulud”

See pole mingi tavaline jõulutuur.
See tuur on kiiksuga.
Kiiksu peab ise nägema, seda pole võimalik seletada.

Kolm suurepärast naist on tulnud kokku et lahutada teie meelt veidi teistmoodi, kui jõulukontsertidel harjunud ollakse. Jah, sa kuuled siin sekka ka ilusaid jõululaule, kuid eelkõige pisikese vimkaga muusikat. Kõik need kolm neiut ei ole teadagi suu peale kukkunud ja on tuntud ka oma erilise ja harukordse omaduse - huumorimeele poolest. Räägitakse ootamatuid ja lõbusaid lugusid oma toredatest juhtumistest seoses jõuludega ja lauldakse oma lemmiklaule nii jõuluajast kui ka teisi mõnusaid lugusid, aga seda kõike kiiksukastmes. Sest igaühel on õigus jõuluid pidada nii, nagu nad ise seda tahavad.

Lauljataridel on kaasas mehist poolt esindamas Mairo Marjamaa saksofonil ja klahvpillidel ning Jaanis Kill kitarril, kes mõlemad on valmis lisaks suurepärasele pillimängule tõrjuma daamide kõiki provokatiivseid ja kiiksuga küsimusi, mida neile esitatakse.
Tule kontserdile ja võid kindel olla - sinu meel saab rõõmsalt lahutatud, naerulihased treenitud ja ka ilumeel saab paitatud.

Tanja Mihhailova - Saar on üks Eesti tuntumaid meelelahutajaid, esindanud Eestit Eurovisiooni Lauluvõistlusel, andnud välja mitu sooloplaati, mänginud peaosi muusikalides “Cabaret”, “Fame” ja osalenud ka paljudes teistes muusikalides. Ta on osalenud ansamblites “Nightlight Duo” ja esinenud artistinime “JZ Belle” all. Hetkel on Tanjal oma ansambel, samuti lööb ta kaasa ansamblis “The Swingers”, ta on ka tüdrukuteansambli LaLa Ladies “vaimne ema”. Tanja on osalenud ka lugematus arvus telesaadetes, hetkel on ta kohtunik Eesti populaarseimas saates “Su nägu kõlab tuttavalt”.

Nele-Liis Vaiksoo on lisaks igapäevaselt soololauljana tegutsemisele ka üks Eesti tunnustatuimaid muusikalinäitlejatare. Ta on mänginud mitmekümnes muusikalis nii Eestis kui väljaspool juba aastast 1998. “West Side Story”, “Tuhkatriinu”, “Vampiiride tants”, “Miss Saigon”, “Pipi Pikksukk”, “Mary Poppins” jne jne on vaid mõned neist. Ka sel aastal lööb Nele-Liis kaasa Eesti suurimas muusikalietenduses “Hüljatud” Vanemuise Teatris. Lisaks on Nele-Liis andnud hääle ka mitmele tuntud multifilmikangelasele - näiteks Eesti versioonides multifilmides “Rapuntsel” ja “Lõvikuningas” jne.

Marta Laan on Eesti noorema generatsiooni üks tunnustatuimaid näitlejannasid. Igapäevaselt töötab Marta aastast 2010 Eesti Draamateatris, tema pagasis on nende lühikeste aastate jooksul mitukümmend suuremat säravat rolli. Üldsusele vähetuntud fakt on aga see, et Marta on ka suurepärane lauljanna ja seda on ta asunud tõestama käesoleval aastal osalemisega Eesti populaarseimas telesaates “Su nägu kõlab tuttavalt”, kuid nüüd ka meie Kiiksuga Jõulutuuril. Tule ja veendu selles ise!

Lauljataridel on kaasas mehist poolt esindamas Mairo Marjamaa saksofonil ja klahvpillidel ning Jaanis Kiil kitarril, kes on valmis tõrjuma daamide kõiki provokatiivseid ja kiiksuga küsimusi, mida neile esitatakse.

Hinnad kuni kontserdi päevani
Tavapilet 21 €
Õpilane, tudeng, pensionär, erivajadustega klient ja tema saatja 19 €
kuni 7aastased lapsed (k.a) saavad üritusele tasuta, kui itusvad saatja süles.

Ürituse päeval pileti hind kõigile 24 € (sooduspiletit ei müüda)

Sündmuspaik

huvikeskus 005

Viimsi Huvikeskus

Nelgi tee 1, Viimsi, Viimsi vald, Eesti Vabariik