Pisimusa jõulukontsert Mihkel Tikerpalu ja Martin Trudnikoviga

Kuupäev:
15. detsember
Kellaaeg:
10:30 – 11:30
Sündmuspaik:
Viimsi Huvikeskus | Näita kaardil
Kodulehekülg:
Print

Jõulud on kohe ukse ees ja päkapikud käivad. Pisimusale tulevad külla kaks jõulumeeleolus päkapikku, Mihkel ja Martin, kes laulda ja pilli mängida mõistavad. Lühidalt - läheb lahti üks tore jõulutrall;)
Päkapikk Mihkel Tikerpalu on Nukuteatri näitleja ja laulja, kes on kaasa teinud ka paljudes eesti seriaalides ja muusikaliprojektides. Hetkel mängib Tartu Vanemuise "Hüljatutes" kui ka muusikalis "Kaunitar ja Koletis" pahelist Gastoni. Muusikaarmastus on teda saatnud juba väikeset peale, kuid muusikakoolis õppis ta hoopis aga flööti. Mihkel on ka agar rahvasportlane, kes jookseb ja suusatab maratone ja patroonina osaleb "lapsed teatrisse" projektis.
Sellel suvel sai Mihkel ka esmakordselt isaks mis annab kõikidele tema tegemistele veel hoopis uue mõõtme. Jõulukuul siis tema laulud ja jutud Pisimusa väikeste ja suurte kuulajate ees.

Päkapikk Martin Trudnikov on noor ja äga akordionist, kes peale akorioni mängib veel ka kitarri, klaverit ja laulab - seega mees nagu orkester;)) Martin on ka Viimsi Happy Jazz Festivali lasteteatri liige, seega igati kohane päkakompanjon Mihklile.
See vahva tandem ootab teid 15 detsembril kell 10.30 koos jõulukohviku ja väikese jõululaadaga.

Pileti ikka 10 € Vanem/laps ja perepilet 15 €.

Sündmuspaik

huvikeskus 005

Viimsi Huvikeskus

Nelgi tee 1, Viimsi, Viimsi vald, Eesti Vabariik