Pisimusa hommikukontsert “Lõunamaa tuuled” Aleksandra ja Ara

Kuupäev:
09. veebruar
Kellaaeg:
11:00 – 12:00
Sündmuspaik:
Viimsi Huvikeskus | Näita kaardil
Kodulehekülg:
Telefon:
+372 6028838
E-post:
viimsi@huvikeskus.ee
48385174_329651460962360_946400806792331264_n

Aleksandra Kremenetski ja Ara Yaralyan on peaaegu 20 aastat koos muusikat teinud – lauljanna Liisi Koiksoniga ansamblis Elletuse, kontsertidel ja plaatidel Helin-Mari Arderit saates, samuti erinevates suuremates ja väiksemates jazz-bändides. Hetkel töötavad nad uhiuue ansambli Shabat Quarteti esialbumi kallal. Lõunamaa tuuled Pisimusa kontserdil pärinevad suurelt osalt Shabat Quarteti armeenia ja juudi muusika repertuaarist. Kavasse võib sattuda ka mõni pala hispaania päritolu jazzpianisti Chick Corea sulest. Põnevad rütmid ja helid, virtuoossus ning improvisatsioon –on kontserdi märksõnadeks.

Aleksandra Kremenetski – marimba, löökpillid
Ara Yaralyan – kontrabass

Armeenia päritolu kontrabassivirtuoos Ara Yaralyan (1973) on lõpetanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia jazziosakonna. Ta on teinud koostööd maailma tuntud muusikutega nagu Ingrid Jensen, Kari Ikonen, Vardan Ovsepian, Andre Fernandes, Datevik Hovhanesyan, Verneri Pohjola ja paljude teistega. Ara Yaralyan esineb ja salvestab Eesti tipp-muusikutega. Ta on ka andekas helilooja ja õpetab Tallinna G.Otsa nimelisesmuusikakoolis, jagades kogemusi ja teadmisi noorte muusikute põlvkonnale.
Aleksandra Kremenetski (1982) on mitmekülgne muusik – trummar, löökpillimängija ja helilooja. Teda võib kuulda nii jazzilavadel kui erinevates akustilise muusika kooslustes (Redel Ruudus&Mirjam Kivisild, Mari Kalkun, Trio Talts-Veevo-Kremenetski, Keshet jt). Aktiivse kontserditegevuse kõrval tegeleb ta heliloominguga ning õpetab löökpille Nõmme muusikakoolis.
Pisimusa on rõõmus, et selline tore koosseis meie lavale jõuab ja ootame kõiki suuri ja väikesi fänne koos Pisimusa kohvikuga juba uuel aastal
Pilet ikka 10 € vanem/laps ja perepilet 15 €

Sündmuspaik

huvikeskus 005

Viimsi Huvikeskus

Nelgi tee 1, Viimsi, Viimsi vald, Eesti Vabariik