Noorkuu ja Laura jõulukontsert

Kuupäev:
15. detsember
Kellaaeg:
19:00 – 20:15
Sündmuspaik:
Viimsi Huvikeskus | Näita kaardil
Telefon:
+372 6028838
E-post:
viimsi@huvikeskus.ee
noorkuu ja laura

Noorkuu: „Oleme juba väga-väga ammu soovinud Lauraga koostööd teha ja ühiselt lava jagada ning lõpuks saabki see teoks. Laura on meie arvates üks Eesti omapäraseima tämbriga naislaulja, kelle vokaalne võimekus on piiritu. Tema hääleulatus on väga suur ning koos viiehäälse meesvokaaliga annab see laialdase võimaluse kõlada kokku äärmiselt huvitavalt. Ootame väga neid kontserte, soovides anda publikule maitsekas muusikaelamus“.

Vokaalansambel Noorkuu on tänaseks tegutsenud juba 21. aastat ning jõulukontsertide andmine on olnud terve selle aja jooksul väga oluline ning traditsiooniline. Ansambliga on äsja liitunud ka tunnustatud muusik ja helilooja Jakko Maltis.

Kontserdil kuuleb Noorkuu verivärskeid omaloomingulisi laule, Laura parimaid hittlugusid ning loomulikult kõigile tuntud jõululaule. Ikka a capella võtmes, nagu Noorkuule omane. Saab kaasa laulda, saab nalja, aga saab ka jõulumeeleolus enesesse vaadata…

Ootame Teid kõiki kontserdile!

Laval:
Laura – vokaal
Noorkuu - Rein Kahro (vokaal), Martti Meumers (vokaal), Märt Murrik (vokaal), Remi Teras (vokaal) ja Jakko Maltis (vokaal ja klahvpillid)

Hinnad kuni 22.11:
Pilet kõigile 16€

Hinnad alates 23.11:
Täispilet 19€
Õpilane, tudeng, pensionär, laps alates 8a 17€
Erivajadustega klient/saatja 17€

Hinnad ürituse päeval:
Pilet kõigile 20€

Lastele vanuses kuni 7a (k.a) on sissepääs tasuta, kui istuvad saatja süles.

Sündmuspaik

huvikeskus 005

Viimsi Huvikeskus

Nelgi tee 1, Viimsi, Viimsi vald, Eesti Vabariik