Näitus “Isemoodi ühtsus”

Kuupäev:
03. märts – 31. märts
Sündmuspaik:
Viimsi Huvikeskus | Näita kaardil
Kodulehekülg:
Telefon:
+3726028838
E-post:
viimsi@huvikeskus.ee
Piletid:
Tasuta
isemoodi-yhtsus-PLAKAT (3)-page-001

Oleme EKA maali osakonna kolmanda kursuse tudengid Annabel Janke, Mari-Liis Sõrg ja Tiiu Lausmaa. Kolm väga erinevat isiksust, samuti kolm väga erinevat maalistiili. Meist igaühel on isemoodi värvi-ja vormikäsitlus, mistõttu on hoolimata samadest kompositsioonidest ja modellidest meie maalidel väga erinevad meeleolud.

Paradoksaalsel kombel on ehk just see erinevus hakanud meid omavahel ühendama, oleme koos maalides paratamatult hakanud üksteiselt asju õppima ja üle võtma. See on olnud ja on jätkuvalt teatud mõttes kokku kasvamise protsess, mis on meist igaühe jaoks olnud põnev ja avastamist väärt. Samas oleme kõik endiselt säilitanud omanäolise stiili – oleme isemoodi ent samas ühtsed.

Sellel näitusel on väljas mõned meie koolitööd, mille oleme teinud viimase kahe ja poole aasta jooksul. Tihtipeale oleme maalinud figuratiivseid kompositisoone, ent oleme teinud ka vaba temaatikaga töid. Nüüd on meil käimas viimane semester kunstiakadeemias ja see näitus on meie jaoks võimalus enne lõpusirget veel kord heita pilk seljataha ja fikseerida see punkt, kuhu praeguseks oleme jõudnud.

Sündmuspaik

huvikeskus 005

Viimsi Huvikeskus

Nelgi tee 1, Viimsi, Viimsi vald, Eesti Vabariik