Klaarsus kutsub külla 17.01-19.01.2017

Kuupäev:
17. jaanuar – 19. jaanuar
Kellaaeg:
11:00 – 19:00
Kodulehekülg:
Telefon:
5076378
E-post:
kalev@klaarsus.com
Piletid:
Tasuta
klaarsus kutsub külla_vv1

Jaanuaris on Klaarsuses uute alguste kuu ja seekordsed avatud uste päevad toimuvad kolmapäev, neljapäev ja reede 17.-19. jaanuaril 2018 kell 11-19, Haabneemes, Taluranna põik 3, Klaarsuse armsas kristallistuudios.

2018. aasta on hinge sügava tervendamise aasta, mis juhatab meid meie algse olemuse juurde. Sa oled valmis tervenemise protsessi alustama, kui soovid riskida kõigega, et astuda valgusesse. Nii nagu fööniks tõuseb tuhast, saame ka meie oodata iseenda täielikku muutust sisus ja vormis 2018. aastal.

Jaanuaris oleme Klaarsuses sisemise tervendamise ja valguse toetamiseks välja valinud erilise kollektsiooni kristalle - apofülliit, anandaliit, heulandiit, ametüst (india), kaltsiit (india), stilbiit, punane jaspis hematiidiga, skolesiit ja teised sisemise valguse äratamist toetavad kristallid - vaatame, räägime, kuidas need kristallid 2018. aastal meid toetavad.

Lisaks tõstame oma kollektsioonis esile kivistunud puidu, väga erinevad vormid, kuulid, vabavormid, lõigud ja seda esitlust juhivad kaks tootemit (pead). 2018 on transformatsiooni aasta ja kivistunud puit on manifisteerunud väljendus, kuidas orgaanilisest puidust on sadade miljonite aastate jooksul saanud kristall.

Tule vaatama, mõtisklema ja toetama oma teed valguse poole kristallidega :)))

Meie stuudiost leiad ainulaadse valiku poolvääriskive, ehteid (ripatsid, malad), väekaid tooted (kristallispeid, veelaadijad, tiibeti helikausid ja suure valiku ehtekristalle (müügil ainult stuudios). Vaata ka meie e-poodi https://klaarsus.com/kristallid.