Käsikellade ansambel Campanelli jõulukontsert

Kuupäev:
14. detsember
Kellaaeg:
19:00 – 20:30
Sündmuspaik:
Viimsi Huvikeskus | Näita kaardil
Kodulehekülg:
Telefon:
+372 6028838
E-post:
viimsi@huvikeskus.ee
Piletid:
Tasuta
297x420_campanelli_Viimsi_kontsert 14.12.18_nobleed print-page-001

Käsikellade ansambel Campanelli.

„Kuulan mina Campanelli, kõlistamas kampa kelli“. Nii kirjutas kontserdi meeleoludest inspireerituna, Urvaste luuletaja Contra ansamblist Campanelli.

Käsikellade ansambel Campanelli esitab 14. detsembril kell 19.00 Viimsi Huvikeskuses kaunimaid jõululaule.

Campanelli tegutseb Nõmme kultuurikeskuses aastast 2005 ja tähistab peagi oma 14. sünnipäeva.

Alustasime 49 chimiga (kellaga) ja praeguseks kuulub Campanelli kellade kollektsiooni 185 kella. Campanelli kasutab oma kontsertidel sageli erinevaid soliste. Äärmuslikumad on olnud saemängija Ameerika kontserdil ja kiriku tornikellade mängija Jaroslavlis.

Campanelli tegutsemise ajal on antud üle 300 kontserdi. Ansambel on edukalt esinenud Soomes, Venemaal ja Ameerika Ühendriikides. Kõige ekstreemsem kontserttuur toimus 2015. aasta jaanuaris Siberisse. 40-kraadist pakast trotsides anti kontserte kaheksas Venemaa suurlinna Filharmooniates.

Campanellil on suur õnn omada ansambli „ihuheliloojat“. Enam kui 200 imelise käsikelladele loodud teose autor ameeriklanna Susan T. Nelson eelistab sageli oma teoste ettekandjana just Campanellit. Ansamblil ja heliloojal on olnud kaks erakordset kohtumist, mis mõlemad vormistati dokumentaalfilmideks ja on saadavad ka DVD-del.

Campanelli on andnud välja kaks CD plaati ning kohe-kohe on ilmumas ka kolmas, pealkirjaga „Con Amore“.
Lisaks „ihuheliloojale“ on ansamblil ka isiklik käsikellade soolomängija. Ansambli dirigent Inna Lai esineb oma ja ansambli kontserditel üksi kelladel soleerides.

Sündmuspaik

huvikeskus 005

Viimsi Huvikeskus

Nelgi tee 1, Viimsi, Viimsi vald, Eesti Vabariik