Hommikukontsert Helin-Mariga “Väike Päike”

Kuupäev:
10. november
Kellaaeg:
10:30 – 11:30
Sündmuspaik:
Viimsi Huvikeskus | Näita kaardil
Kodulehekülg:
Telefon:
+3726028838
E-post:
viimsi@huvikeskus.ee
Pisimusa_Viimsi_Huvikeskus_92x122_10_11

Helin-Mari Arder ja Teet Raik - "Väike Päike" - Kontsert toimub seekord koostöös Viimsi Happy Jazz Festivaliga, et ka kõige väiksemate kuulajateni seda päikselist muusikafestivali tuua. Ja kes veel paremini toob soojust väikeste kuulajate südamesse kui Helin-Mari Arder oma kavaga "Väike Päike"
Vaata ka kogu festivali www.happyjazz.ee

Helin-Mari Arder on laulja, kes pärineb muusikuterohkest suguvõsast. Ka mõlemad tema vanemad sidusid oma elu muusikaga – isa Jaan Arder oli laulja (ans. Apelsin, Hortus Musicus, Elavad Klassikud, Kolm Krooni, Trio Naturale jpt) ning ema, Lembi Arder, töötas muusikaõpetajana. Kriitikud on nimetanud Helin-Marit eesti jazzilavade päikesekiireks, kes võlub laval musikaalse siiruse ning vahetu suhtlemisega. Talle on lähedane nii emakeelne muusika, nõtked portugalikeelsed bossad ja sambad kui ka võluvad prantsuse šansoonid. Esmakordselt suurele lavale astus ta juba Otsa-kooli õpingute ajal ning Eesti publik võttis ta kiiresti omaks. Tema esimene heliplaat ilmus 2003. aasta lõpus ning nüüdseks on ta solistina laulnud juba pea viieteistkümnel albumil.
Teda kitarril saatev Teet Raik on väga mitmekülgne muusik ja arranzheerija ning ka veel trompetist ning Tallinna Tehnikaülikooli bigbandi juht.
Pileti ikka 10 € Vanem/laps ja perepilet 15 €.

Sündmuspaik

huvikeskus 005

Viimsi Huvikeskus

Nelgi tee 1, Viimsi, Viimsi vald, Eesti Vabariik