Söök ja jook

Krüger

Krügeri Kalamaja Viimsi Vabaõhumuuseumis

Muuseumi tee 1, Pringi, Viimsi Parish, Estonia | Näita kaardil

Ühes muuseumi endistest kalurielamutest, mille peremeheks oli sajand tagasi Rein Krüger, pakutakse külalistele maitseelamusi rannarahva põhitoidust - kalast.

Loe veel »

Terrace 1 @ Rootsu Saare Resto Meeli Laidvee_edited

Prangli saare-resto

Unnamed Road, Kelnase, 74006 Harju maakond, Estonia | Näita kaardil

Prangli saare-resto on Eesti põhjapoolseimas tipus asuva Prangli saare ainus restoran. Menüüs valmivad peakoka käe all põhjamaise noodiga põnevad road, mida toetab ka parasjagu huvitav joogikaart. Kütkestava vaatega restoranis saad nautida mere ja taeva vaatemänge iga ilmaga. Saar on saanud populaarseks suvepäevade, pulmade, sünnipäevade ning päevareiside korraldamise sihtkohaks. Suvel toimub saarel palju kontserte ning muid üritusi, meelitades rahvast ka oma eripärase ajaloo ning imekauni loodusega. Restoran teeb koostööd kohaliku turismibüroo ja majutusasutustega.

Loe veel »

Tort Lavendel

Telli teistmoodi sünnipäevatort!

Viimsi Keskus, Sõpruse tee, Haabneeme, Estonia | Näita kaardil

Delicato kohviku tordimeistrid joonistavad tortidele peale šokolaadiga. Ei kasuta toiduvärve ja valmistavad ka jahuvabasid torte. Eritellimustortide hind on 21.-/kg. Tellimise telefon 56 296 946, elina@delicato.ee Lavendli kohviku kondiitrid valmistavad erinevaid torte vastavalt kliendi soovile. Kõik küpsetised taignast täidiseni valmivad kohapeal, kasutatakse vaid parimat toorainet. Küsi pakkumist catering@lavendlipood.ee

Loe veel »