Sünnipäevad merede kuningriigis

Aadress:
Nurme tee 3, Pringi, Viimsi Parish, Estonia | Näita kaardil
Kodulehekülg:
Telefon:
+372 51 84 998
E-post:
hariduskeskus@rannarahvamuuseum.ee
Piletid:
170 €

Rannarahva muuseumi mereteemaline mängutuba on justkui võlumaa, kus kehastumine merineitsiks või merede hirmuks sujub märgatavalt paremini, kui kodus katsetades.

  • Seitsme mere hirmud

Hoogsas sünnipäevaprogrammis saab igast jütsist mereröövel, kes ei tunne hirmu millegi ees. Igal mereröövlil on vaja meeskonda, kus leidub nii julgeid vahimadruseid, nutikaid tüürimehi ning loomulikult vaprat kaptenit. Ka üks osav kondimurdja kuluks ära! Meistriks saab nii silmaklappide valmistamises, kui ka ühel jalal hüppamises. Loomulikult proovime piraadi tähtsaimat ametiülesannet – aarete otsimist. Legendid räägivad, et just Viimsisse on peidetud salajane aare!

  • Merineitside kuningriik

Merede sügavustes elab üks kaunis printsess, kes kutsub oma kuningriiki. Merineitside sünnipäeval sukeldume avastusretkele mere lummusesse. Kujundame endale merineitsisabad ning meisterdame võlukepikese, millega asume merekarpide otsinguile, mis endis avastamata saladusi peidavad. Salapärased sõnumid juhatavad merineitsid maagilisele retkele, mille käigus avastame ka salajase aarde.

Sünnipäev kestab 2 tundi, umbes 1 h sellest mängujuhiga programm. Ootame lapsi vanuses 4-8 aastat. Hind: kuni 15 last ja 5 täiskasvanut – 170 eurot. Sisaldab: peoruume, muuseumipileteid ja programmi.

www.rannarahvamuuseum.ee

hariduskeskus@rannarahvamuuseum.ee, tel: +372 51 84 998

Suuremate seltskondade puhul küsi personaalset pakkumist!

Seotud

rannarahva_muuseum

Rannarahva Muuseum

Nurme tee 3, Pringi, Viimsi vald, Eesti Vabariik | Näita kaardil
Muuseumi näitused, haridus- ja elamusprogrammid keskenduvad Eestimaa rannarahva mitmetahulisele ajaloole ja kultuurile ning kaasaegse mere- ja randluskultuuri propageerimisele.