Prangli Reisid

Aadress:
Prangli Reisid OÜ- Päevareisid Prangli saarele, ettevõtete suvepäevad, klassiekskursioonid, Prangli saar, Harju County, Estonia | Näita kaardil
Telefon:
(+372) 5341 3109
E-post:
annika@pranglireisid.ee

Prangli Reisid on reisikorraldaja, kelle klientideks on nii välisturistid kui ka kohalikud reisihuvilised. Igapäevaselt pakume ekskursioone mitmetesse põnevatesse paikadesse Põhja-Eestis ja Tallinnas. Meie ekskursioonid viivad põnevatesse paikadesse Tallinnas ja selle ümbruses -Prangli saarele, Lahemaale, Viimsi poolsaarele, Põhja- Eesti saartele ja Raplamaale. Enim oleme kohalike südameid võitnud meretaguste reiside korraldamisega Prangli saarele. Prangli saar on Põhja- Eesti ainuke põlisasustusega, päris oma traditsioonide ja külalislahke rahvaga paik. Kui soovite Pranglile tulla töökaaslastega, klassiga, sõpruskonnaga või perega, oleme hea meelega abiks meretranspordi, majutuse, toitlustuse, ekskursioonide pakkumisel.

Seotud

Prangli Reisid. Hülgevaatlusretk

HÜLGEVAATLUSRETKED

Sadama tee, Kaberneeme, Harju County, Estonia | Näita kaardil
Plaanilised hülgevaatlused igal pühapäeval kell 11.00 algusega Kaberneeme sadamast alustavad uuesti 2018 suvel. Kuupäevad: Juuli: 1., 8., 15., 22., 29. August: 5., 12., 19., 26. September: 2., 9., 16.
merekultuur_fin

Päevareisid Pranglile

Kullassepa 4, Tallinn, Tallinna linn, Eesti | Näita kaardil
Väljumised: aprill ja mai: iga laupäev,  alates 8.aprillist. juuni-august: iga esmaspäev, kolmapäev ja reede september: iga laupäev Algusaeg: kell 8.00 Tallinna kesklinnast / 8.30 Leppneeme sadamast.