Jussi õlletuba

Aadress:
Liilia tee 2, Viimsi, Viimsi Parish, Estonia | Näita kaardil
Kodulehekülg:
Telefon:
6010317
E-post:
info@jussikas.ee

Jussi Õlletuba on suurepärane koht õhtuseks vaba-aja veetmiseks, päevaseks lõunatamiseks, sünnipäevade, lastepidude, firmaürituste, pulmade, peielaudade jm tähtpäevade pidamiseks. Jussi Õlletoas on võimalik laudu broneerida ning tellida catering teenust. Nädalavahetustel toimuvad üritused - elav muusika, teatriõhtud! Tule Jussi, sest Jussi juures on alati hea ja õdus...!  :-)  Meie jätkame vanu traditsioone - hoolitseme teie meeleolu ja kõhutäie eest!

Jussi õlletoas on 3 tuba ja veranda, kokku on kohti 120. Lastele on peretoas väike mängunurk. Majas on 2 kaminat.
Privaatsust soovivale seltskonnale (kuni 40 in.) soovitame kaminaga ärklituba, mis on sisustatud romantilises stiilis või verandat (kuni 5 in). Suvel on lauad ka avaral terrassil ja õunapuuaias. Nädalavahetustel elav muusika ning lõbusad karaokeõhtud. Samuti toimuvad meil teatriõhtud.

Jussi Õlletoa ehitas Johannes (rahvakeeli Juss) Ehasoo (1892 - 1979) aastal 1935. Maja juurde kuulusid kõrvalhooned, nagu tol ajal taludes kombeks. Ühes hoones oli pisike pagaritöökoda, kus küpsetati maitsvaid pirukaid ja kohevaid saiakesi. Elumajas asuvas kaupluses müüdi mitmesugust kraami, seebist heeringani. Müüjateks olid Jussi usinad tütred. Juss oli rahvamees, tal oli palju sõpru. Külamehed peatusid sageli, et rüübata Jussi köögis kannuke õlut ja võtta kehakinnitust.

 

Sündmused

https://www.tripadvisor.com/Restaurant_Review-g608746-d943443-Reviews-Pub_Jussi_Olletuba-Viimsi_Harju_County.html