Isamaalised sünnipäevad Sõjamuuseumis

Aadress:
Eesti Sõjamuuseum - Kindral Laidoneri Muuseum, Viimsi, Viimsi Parish, Estonia | Näita kaardil
Kodulehekülg:
Telefon:
621 7410
E-post:
info@esm.ee
Piletid:
60 €

Eesti Sõjamuuseumis saab lastele korraldada  toredaid isamaalisi sünnipäevapidusid. 2-tunnise peo hind on 60€. Külalisi, kes programmis osalevad,  saab kutsuda kuni 10. Sünnipäevalaud on võimalik  katta muuseumi I korrusel asuvasse kohvikusse.

  • Sünnipäev "Sõjamehed" kuni 11-aastastele lastele

Sünnipäeva käigus tutvustatakse külalistele Eesti sõjameest läbi ajaoo,  lapsed võivad eksponaate (kiivrid, mütsid, välitelefon jne) ise katsuda ja proovida. Üheskoos uuritakse esemete materjali ja funktsiooni ning räägitakse muuseumi tegevusest ja olulisusest.

  • Sünnipäev "Koos Jänku-Jussiga sõjamuuseumi avastamas" 4–8-aastastele lastele

Koos vaadatakse multikat, mis räägib Jänku-Jussi perekonna seiklustest sõjamuuseumis ja uuritakse, mida huvitavat teada saadi. Külalised võivad kehastuda halastajaõdedeks ja muinasaegseteks sõjameesteks, kõik saavad selga proovida muinasaegseid sõjarüüsid matkivaid kostüüme ja katsetada kolmnurkrätikuga esmaabi andmist.

  • Otsimismäng Eesti ja sõda - tervele perele

Otsimismäng nõuab kiiret taipu ja seoste leidmise oskust, osalejate ülesandeks on leida etteantud aja jooksul muuseumi ekspositisioonist küsimustele vastused.  Tutvutakse  Eesti territooriumil peetud sõdade ajaloo ning mõne relvaga, mida on kasutatud erinevatel ajalooperioodidel.

 

www.esm.ee

Telefon: 621 7410 e-post: info@esm.ee

Seotud

Mõis

Eesti Sõjamuuseum

Mõisa tee 1, Viimsi, Viimsi Parish, Estonia | Näita kaardil
Eesti Sõjamuuseum – Kindral Laidoneri Muuseum asub endises Viimsi mõisasja  pakub kompaktset ülevaadet Eesti sõjaajaloost.