HÜLGEVAATLUSRETKED

Aadress:
Sadama tee, Kaberneeme, Harju County, Estonia | Näita kaardil
Telefon:
(+372) 534 13109
E-post:
info@pranglireisid.ee
Makseviisid:
sularahas

Plaanilised hülgevaatlused igal pühapäeval kell 11.00 algusega Kaberneeme sadamast alustavad uuesti 2018 suvel. Kuupäevad:

Juuli: 1., 8., 15., 22., 29.
August: 5., 12., 19., 26.
September: 2., 9., 16.

Retked algavad Kaberneeme sadamast, retke kestvus on umbes 3 tundi, millest kuni 1 tund hülgevaatlust. Hüljeste ligi meelitamiseks kasutame muusikat. Tegemist on tõeliselt nauditava looduselamusega! Sõidame Malusi saartel asuvale hülgepesitsusalale, teel räägime lugusid Kolga lahe saartest, Läänemerest, hüljestest.  

Retke maksumus 39 eurot inimese kohta. Laps (7-12 a) hind 19 eurot. Eelkooliealised lapsed tasuta. Lisatasu eest bussisõit Tallinn- Kaberneeme-Tallinn. Retked toimuvad eesti ja inglise keeles. Uuri kindlasti ka meie pakkumisi gruppidele.

Ruumid ja hinnad

Täiskasvanu
39 €
Laps (kuni 12. a)
19 €

Sündmused

Seotud

merekultuur_fin

Päevareisid Pranglile

Kullassepa 4, Tallinn, Tallinna linn, Eesti | Näita kaardil
Väljumised: aprill ja mai: iga laupäev,  alates 8.aprillist. juuni-august: iga esmaspäev, kolmapäev ja reede september: iga laupäev Algusaeg: kell 8.00 Tallinna kesklinnast / 8.30 Leppneeme sadamast.
Foto: Hanno Kross

Prangli Reisid

Prangli Reisid OÜ- Päevareisid Prangli saarele, ettevõtete suvepäevad, klassiekskursioonid, Prangli saar, Harju County, Estonia | Näita kaardil
Prangli Reisid on reisikorraldaja, kelle klientideks on nii välisturistid kui ka kohalikud reisihuvilised. Igapäevaselt pakume ekskursioone mitmetesse põnevatesse paikadesse Põhja-Eestis ja Tallinnas. 
Kultuurikuur „Noor Kaardivägi”

Kultuurikuur „Noor Kaardivägi”

Kelnase sadam, Kelnase, Viimsi vald, Eesti Vabariik | Näita kaardil
Suvine kultuuripesa Prangli saarel, Kelnase sadamas ristiti nimega Noor Kaardivägi”.